Schöne Wohnung für 2 Personen mit Meerblick und Blick auf die Altstadt Rab.
Skvělé místo. Předčilo naše očekávání. Majitelka je velmi milá, poradí, vše ukáže. Apartmany má čisté, jsou pěkné. Nic nám nechybělo. Pokud pojedeme na Rab, rozhodně jedině sem! Děkujeme za velmi příjemný pobyt :)