STUDIOWOHNUNG ideal für eine Familie mit zwei kleinen Kindern im Schatten von Orangenbäumen und anderem südlichen Obst und Blumen
Całkiem fajnie super lokalizacja, tylko brak ogrodu (grill i możliwość zjedzenia na balkonie), oraz minus że pani właścicielce przeszkadzają dzieci. Już po 2 godz naszego pobytu przyszła i zwracała uwagę żeby dzieci były cicho (trochę wariowały jak to dzieci ale bez przesady).